Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Cesta na svobodu

7. 01. 2015 13:24:22
Svoboda je především o právu na vlastní výběr a právě na odpovědnost za svůj vlastní výběr.Pokud se toto právo postoupí na někoho jiného, člověk se stává hračkou v jeho rukou. Stává se jeho otrokem.Po roce 1948 jsme se stali hračkou v rukou komunistické strany a po roce 1989 jsme se stali hračkou v rukou vládních stran. Protože v stranách fungovala falešná demokracie, hráli se s námi ti, co tyto strany ovládali a ti, co stáli na jejich čele.

Po vzniku Slovenska v roce 1993 jsme byli hračkou v rukou Mečiara, Dzurindy a Fica.
Viz: http://seta.blog.pravda.sk/2014/02/16/diktatori-slovenska/

Kde se nacházíme?
Předtím než se vydáme na cestu za svobodu, nejprve musíme zjistit, kde se nacházíme. Moje zjištění jsem popsal v tomto blogu: http://stefanides.blog.idnes.cz/c/439619/Povstani-otroku-2014.html

O tom, že ani jedná politická strana, nebo ani jeden poslanec v Národní radě SR nemá zájem na tom, aby u nás fungovala spravedlnost, svědčí jejich skutky, které jsem popsal v tomto článku:
http://stefanides.blog.idnes.cz/c/405480/Sabotaz-zakonodarcu.html

Podobně to dopadlo u petice, ve které jsem poukázal na nedemokratickosť našich voleb do Národní rady SR.
Viz: http://blog.sme.sk/blog/19766/336487/peticianrpous.pdf

O tom, že Slovensko není svrchovanou republikou, ale protektorátem jsem popsal v těchto blogů:
http://seta.blog.pravda.sk/2014/03/05/slovensko-je-republika-alebo-protektorat/
http://seta.blog.pravda.sk/2013/02/25/fasisticka-okupacia-spolocnej-republiky/

Proč se to stalo?
V Ústavě máme zakotveno všechny ideály jako svoboda, svrchovanost, demokracie a spravedlnosti, ale v reálném životě jsou tyto ideály pouze na papíře. Podobně je to i ve světě, který má tyto ideály zakotvené v Chartě OSN a ve Všeobecné deklaraci lidských práv.
Je tomu tak proto, protože se řídíme takovými pravidly, které jsou nastaveny tak, aby tyto ideály byly dostupné jen pro vyvolené. Tato pravidla totiž vytvořili naši zástupci.

Kádě vede cesta na svobodu?
V civilizovaném světě svoboda může být pouze tam, kde jsou na to vytvořeny podmínky. Skutečná svoboda bez svrchovanosti občana, bez svrchovanosti obce, bez svrchovanosti regionu a bez svrchovanosti státu není možná. Taktéž není možná bez demokracie a bez spravedlnosti.
Proto prvořadým úkolem na naší cestě za svobodou by mělo být, vytvoření podmínek pro svobodu občanů obci a občanů regionů.
Svobodu občanovi nezajistí falešná demokracie, ale pouze taková demokracie, v níž funguje demokratické principy a nástroje.
Více: http://stefanides.blog.idnes.cz/c/437046/Jake-demokraticke-principy-a-nastroje-potrebuji-svobodni-obcane.html

Jak získat svobodu?
Protože nespravedlivý stát a nespravedlivý svět neví garantovat naši svobodu, musíme si sami svou svobodu a moc vzít do svých rukou. Musíme si ji vzít nejprve ve své obci, potom v regionu. A pokud se to podaří ve všech regionů bude i v státě svoboda.
Občané však otázky kolem svobody, svrchovanosti, demokracie a spravedlnosti neovládají, protože otrokářské média jim masírují hlavy falešnou svobodou, falešnou svrchovaností, falešnou demokracií a falešnou spravedlností.
Proto občan, který chce získat svobodu musí své spoluobčany informovat o skutečných ideálech a přesvědčit je, aby se s ním vydali na cestu za svobodou. Spolu pak snadno přesvědčí (donutí) zastupitelstva obce, aby vytvořily podmínky pro skutečné fungování svobody ve své obci.

Kdy bude mít občané svobodu?
Svoboda bude ve state fungovat tehdy, když zvolení zástupci budou dělat vše pro to, aby občan měl moc stále v rukou, když ti, co řídí obec, region a stát se budou usilovat o to, aby hospodářství se rozvíjelo ve prospěch obce, regionu a státu a média v obci, v regionu av státě budou stát na straně občanů obce, regionu a státu.

Kdo chce konzultovat k uvedeným otázkám, může se přidat k nám a to na sociální síti do této diskusní skupiny:
https://www.facebook.com/groups/Antitotalita

Autor: Štefan Štefanides | středa 7.1.2015 13:24 | karma článku: 5.30 | přečteno: 297x

Další články blogera

Štefan Štefanides

Proč ve světě není trvalý mír

Po druhé světové válce, v době kdy fašisté a váleční štváči se ukryli před světem, mírumilovný svět se spojil a přijal Chartu OSN a Všeobecnou deklaraci lidských práv a svobod. Realizací těchto dohod měl nastolit trvalý mír ve světě. Místo míru se však svět zmítá v lokálních válkách.

7.2.2015 v 15:19 | Karma článku: 11.08 | Přečteno: 714 | Diskuse

Štefan Štefanides

Proč máme funkční auta a nefunkční demokracie

Auto bylo vymyšlené na to, aby nám pomohlo dostat se do místa, které si sami určíme a cestou, kterou si sami vybereme.Demokracie byla vymyšlena na to, aby nám pomohla dostat se na svobodu, ke svému štěstí, kterou si sami určíme a cestou, kterou si sami vybereme.

11.1.2015 v 21:26 | Karma článku: 12.66 | Přečteno: 594 | Diskuse

Štefan Štefanides

Manifest - největší podvod světa?

Největší podvody světa byly odhaleny až tehdy, když ti, komu tyto podvody sloužily, ztratili svou moc. Podvod Manifest, který vypracovali otrokáři Karel Marx a Fridrich Engels, slouží současným otrokářem světa, proto nemohl být ještě odhalen. Viz: http://beo.sk/historia/326-slobodomurari-kto-su-tito-tajni-stavitelia-sveta

16.12.2014 v 17:11 | Karma článku: 8.43 | Přečteno: 670 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Jiří Turner

Stalin zase porazil Putina!

To by s tím měl Vladimir Vladimirovič sakra něco udělat! Jestli on ale není moc měkký a také moc velký demokrat? Rusům totiž podle průzkumu imponují větší střeleci. Co na to říci? Snad jen, že některé národy jsou nepoučitelné.

26.6.2017 v 23:09 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 74 | Diskuse

David Karásek

Tři mýty expertů

"Šance, že se netrénovaný civilista se zbraní ubrání teroristovi, je velmi nízká. Spíš by situaci ještě zhoršil," slyšíme často v médiích od osob s titulkem "bezpečnostní expert". Opravdu?

26.6.2017 v 22:13 | Karma článku: 29.13 | Přečteno: 1460 | Diskuse

Jan Pražák

Policejní absurdita

Nechci zde znovu rozdmýchávat spory nesmiřitelných táborů kuřáků a nekuřáků, těch už tu bylo moc. Uvedu příklad, jak se v souvislosti s protikuřáckým zákonem změnil jeden celkem logicky znějící argument v naprostou absurditu.

26.6.2017 v 21:40 | Karma článku: 21.81 | Přečteno: 568 | Diskuse

Petr Horký

Černoch v beranici a jiné výstřelky - kdo má židli, ten bydlí

Život na Západ od našich hranic má mnoho specifik, kterým našinec těžko uvyká. Přesto si ve většině případů nakonec zvykne, i když to trochu trvá. Jsme přeci jen z jednoho těsta a nebe je všude modrý.

26.6.2017 v 20:13 | Karma článku: 8.52 | Přečteno: 208 | Diskuse

Vít Janša

Jak si píchnout do vosího hnízda?

Desatero východoevropských rad pro zkušenější, moudřejší západ. Jak postupovat po teroristickém útoku?

26.6.2017 v 19:32 | Karma článku: 23.11 | Přečteno: 478 | Diskuse
Počet článků 13 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 605
Neplacený aktivista lidských práv


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.