Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Cesta na svobodu

7. 01. 2015 13:24:22
Svoboda je především o právu na vlastní výběr a právě na odpovědnost za svůj vlastní výběr.Pokud se toto právo postoupí na někoho jiného, člověk se stává hračkou v jeho rukou. Stává se jeho otrokem.Po roce 1948 jsme se stali hračkou v rukou komunistické strany a po roce 1989 jsme se stali hračkou v rukou vládních stran. Protože v stranách fungovala falešná demokracie, hráli se s námi ti, co tyto strany ovládali a ti, co stáli na jejich čele.

Po vzniku Slovenska v roce 1993 jsme byli hračkou v rukou Mečiara, Dzurindy a Fica.
Viz: http://seta.blog.pravda.sk/2014/02/16/diktatori-slovenska/

Kde se nacházíme?
Předtím než se vydáme na cestu za svobodu, nejprve musíme zjistit, kde se nacházíme. Moje zjištění jsem popsal v tomto blogu: http://stefanides.blog.idnes.cz/c/439619/Povstani-otroku-2014.html

O tom, že ani jedná politická strana, nebo ani jeden poslanec v Národní radě SR nemá zájem na tom, aby u nás fungovala spravedlnost, svědčí jejich skutky, které jsem popsal v tomto článku:
http://stefanides.blog.idnes.cz/c/405480/Sabotaz-zakonodarcu.html

Podobně to dopadlo u petice, ve které jsem poukázal na nedemokratickosť našich voleb do Národní rady SR.
Viz: http://blog.sme.sk/blog/19766/336487/peticianrpous.pdf

O tom, že Slovensko není svrchovanou republikou, ale protektorátem jsem popsal v těchto blogů:
http://seta.blog.pravda.sk/2014/03/05/slovensko-je-republika-alebo-protektorat/
http://seta.blog.pravda.sk/2013/02/25/fasisticka-okupacia-spolocnej-republiky/

Proč se to stalo?
V Ústavě máme zakotveno všechny ideály jako svoboda, svrchovanost, demokracie a spravedlnosti, ale v reálném životě jsou tyto ideály pouze na papíře. Podobně je to i ve světě, který má tyto ideály zakotvené v Chartě OSN a ve Všeobecné deklaraci lidských práv.
Je tomu tak proto, protože se řídíme takovými pravidly, které jsou nastaveny tak, aby tyto ideály byly dostupné jen pro vyvolené. Tato pravidla totiž vytvořili naši zástupci.

Kádě vede cesta na svobodu?
V civilizovaném světě svoboda může být pouze tam, kde jsou na to vytvořeny podmínky. Skutečná svoboda bez svrchovanosti občana, bez svrchovanosti obce, bez svrchovanosti regionu a bez svrchovanosti státu není možná. Taktéž není možná bez demokracie a bez spravedlnosti.
Proto prvořadým úkolem na naší cestě za svobodou by mělo být, vytvoření podmínek pro svobodu občanů obci a občanů regionů.
Svobodu občanovi nezajistí falešná demokracie, ale pouze taková demokracie, v níž funguje demokratické principy a nástroje.
Více: http://stefanides.blog.idnes.cz/c/437046/Jake-demokraticke-principy-a-nastroje-potrebuji-svobodni-obcane.html

Jak získat svobodu?
Protože nespravedlivý stát a nespravedlivý svět neví garantovat naši svobodu, musíme si sami svou svobodu a moc vzít do svých rukou. Musíme si ji vzít nejprve ve své obci, potom v regionu. A pokud se to podaří ve všech regionů bude i v státě svoboda.
Občané však otázky kolem svobody, svrchovanosti, demokracie a spravedlnosti neovládají, protože otrokářské média jim masírují hlavy falešnou svobodou, falešnou svrchovaností, falešnou demokracií a falešnou spravedlností.
Proto občan, který chce získat svobodu musí své spoluobčany informovat o skutečných ideálech a přesvědčit je, aby se s ním vydali na cestu za svobodou. Spolu pak snadno přesvědčí (donutí) zastupitelstva obce, aby vytvořily podmínky pro skutečné fungování svobody ve své obci.

Kdy bude mít občané svobodu?
Svoboda bude ve state fungovat tehdy, když zvolení zástupci budou dělat vše pro to, aby občan měl moc stále v rukou, když ti, co řídí obec, region a stát se budou usilovat o to, aby hospodářství se rozvíjelo ve prospěch obce, regionu a státu a média v obci, v regionu av státě budou stát na straně občanů obce, regionu a státu.

Kdo chce konzultovat k uvedeným otázkám, může se přidat k nám a to na sociální síti do této diskusní skupiny:
https://www.facebook.com/groups/Antitotalita

Autor: Štefan Štefanides | středa 7.1.2015 13:24 | karma článku: 5.30 | přečteno: 298x

Další články blogera

Štefan Štefanides

Proč ve světě není trvalý mír

Po druhé světové válce, v době kdy fašisté a váleční štváči se ukryli před světem, mírumilovný svět se spojil a přijal Chartu OSN a Všeobecnou deklaraci lidských práv a svobod. Realizací těchto dohod měl nastolit trvalý mír ve světě. Místo míru se však svět zmítá v lokálních válkách.

7.2.2015 v 15:19 | Karma článku: 11.08 | Přečteno: 726 | Diskuse

Štefan Štefanides

Proč máme funkční auta a nefunkční demokracie

Auto bylo vymyšlené na to, aby nám pomohlo dostat se do místa, které si sami určíme a cestou, kterou si sami vybereme.Demokracie byla vymyšlena na to, aby nám pomohla dostat se na svobodu, ke svému štěstí, kterou si sami určíme a cestou, kterou si sami vybereme.

11.1.2015 v 21:26 | Karma článku: 12.66 | Přečteno: 597 | Diskuse

Štefan Štefanides

Manifest - největší podvod světa?

Největší podvody světa byly odhaleny až tehdy, když ti, komu tyto podvody sloužily, ztratili svou moc. Podvod Manifest, který vypracovali otrokáři Karel Marx a Fridrich Engels, slouží současným otrokářem světa, proto nemohl být ještě odhalen. Viz: http://beo.sk/historia/326-slobodomurari-kto-su-tito-tajni-stavitelia-sveta

16.12.2014 v 17:11 | Karma článku: 8.43 | Přečteno: 674 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Luděk Mazurek

Papež František upřednostnil zájmy uprchlíků před bezpečím a životy domácích lidí!

Dnešní poselství Papeže Františka, ve kterém povyšuje zájmy uprchlíků nad národní bezpečnost a hájí údajné „právo“ kohokoli vstupovat do jakékoli země, která má mít povinnost se pak o něj postarat, je skutečně nevídané a šokující.

22.8.2017 v 21:06 | Karma článku: 28.04 | Přečteno: 498 | Diskuse

Tomáš Gayer

Slova papeže Františka mě moc potěšila

Slova papeže Františka, že zájmy uprchlíků jsou důležitější než národní bezpečnost, mě nesmírně potěšila. Předpokládám, že ještě tento týden....

22.8.2017 v 19:29 | Karma článku: 35.61 | Přečteno: 1443 | Diskuse

Jan Ziegler

Mnozí Rusové stále hájí brutální okupaci Československa

Se zájmem jsem se včera podíval na dokument České televize Invaze 1968 ruský pohled. Smutné ovšem je, že názory sovětského generála, který prokazatelně lhal o srpnové okupaci, v Rusku stále převažují.

22.8.2017 v 19:20 | Karma článku: 23.15 | Přečteno: 496 | Diskuse

Karel Trčálek

Památník Vasiľa Biľaka zničila neomarxistická aktivistka

Máte doma Gottwaldovu sochu? Nebo Leninovu? Pak jste ji určitě někde ukradli, nezákonně zprivatizovali

22.8.2017 v 19:09 | Karma článku: 12.92 | Přečteno: 388 | Diskuse

Richard Siemko

Antidiskriminační zákon, přirozenost a pád Římské říše

Všichni jsme se již zcela jistě setkali s pojmem diskriminace. Co nás některé ovšem asi nenapadlo, tento antidiskriminační zákon je už ve své vnitřní podstatě diskriminační!

22.8.2017 v 19:00 | Karma článku: 20.04 | Přečteno: 441 | Diskuse
Počet článků 13 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 609
Neplacený aktivista lidských práv


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.