Cesta na svobodu

Svoboda je především o právu na vlastní výběr a právě na odpovědnost za svůj vlastní výběr.Pokud se toto právo postoupí na někoho jiného, člověk se stává hračkou v jeho rukou. Stává se jeho otrokem.Po roce 1948 jsme se stali hračkou v rukou komunistické strany a po roce 1989 jsme se stali hračkou v rukou vládních stran. Protože v stranách fungovala falešná demokracie, hráli se s námi ti, co tyto strany ovládali a ti, co stáli na jejich čele.

Po vzniku Slovenska v roce 1993 jsme byli hračkou v rukou Mečiara, Dzurindy a Fica.Viz: http://seta.blog.pravda.sk/2014/02/16/diktatori-slovenska/

Kde se nacházíme?
Předtím než se vydáme na cestu za svobodu, nejprve musíme zjistit, kde se nacházíme. Moje zjištění jsem popsal v tomto blogu: http://stefanides.blog.idnes.cz/c/439619/Povstani-otroku-2014.html

O tom, že ani jedná politická strana, nebo ani jeden poslanec v Národní radě SR nemá zájem na tom, aby u nás fungovala spravedlnost, svědčí jejich skutky, které jsem popsal v tomto článku:
http://stefanides.blog.idnes.cz/c/405480/Sabotaz-zakonodarcu.html

Podobně to dopadlo u petice, ve které jsem poukázal na nedemokratickosť našich voleb do Národní rady SR.
Viz: http://blog.sme.sk/blog/19766/336487/peticianrpous.pdf

O tom, že Slovensko není svrchovanou republikou, ale protektorátem jsem popsal v těchto blogů:
http://seta.blog.pravda.sk/2014/03/05/slovensko-je-republika-alebo-protektorat/http://seta.blog.pravda.sk/2013/02/25/fasisticka-okupacia-spolocnej-republiky/

Proč se to stalo?
V Ústavě  máme zakotveno všechny ideály jako svoboda, svrchovanost, demokracie a spravedlnosti, ale v reálném životě jsou tyto ideály pouze na papíře. Podobně je to i ve světě, který má tyto ideály zakotvené v Chartě OSN a ve Všeobecné deklaraci lidských práv.
Je tomu tak proto, protože se řídíme takovými pravidly, které jsou nastaveny tak, aby tyto ideály byly dostupné jen pro vyvolené. Tato pravidla totiž vytvořili naši zástupci.

Kádě vede cesta na svobodu?
V civilizovaném světě svoboda může být pouze tam, kde jsou na to vytvořeny podmínky. Skutečná svoboda bez svrchovanosti občana, bez svrchovanosti obce, bez svrchovanosti regionu a bez svrchovanosti státu není možná. Taktéž není možná bez demokracie a bez spravedlnosti.
Proto prvořadým úkolem na naší cestě za svobodou by mělo být, vytvoření podmínek pro svobodu občanů obci a občanů regionů.
Svobodu občanovi nezajistí falešná demokracie, ale pouze taková demokracie, v níž funguje demokratické principy a nástroje.
Více: http://stefanides.blog.idnes.cz/c/437046/Jake-demokraticke-principy-a-nastroje-potrebuji-svobodni-obcane.html

Jak získat svobodu?
Protože nespravedlivý stát a nespravedlivý svět neví garantovat naši svobodu, musíme si sami svou svobodu a moc vzít do svých rukou. Musíme si ji vzít nejprve ve své obci, potom v regionu. A pokud se to podaří ve všech regionů bude i v státě svoboda.
Občané však otázky kolem svobody, svrchovanosti, demokracie a spravedlnosti neovládají, protože otrokářské média jim masírují hlavy falešnou svobodou, falešnou svrchovaností, falešnou demokracií a falešnou spravedlností.
Proto občan, který chce získat svobodu musí své spoluobčany informovat o skutečných ideálech a přesvědčit je, aby se s ním vydali na cestu za svobodou. Spolu pak snadno přesvědčí (donutí) zastupitelstva obce, aby vytvořily podmínky pro skutečné fungování svobody ve své obci.

Kdy bude mít občané  svobodu?
Svoboda bude ve state fungovat tehdy, když zvolení zástupci budou dělat vše pro to, aby občan měl moc stále v rukou, když ti, co řídí obec, region a stát se budou usilovat o to, aby hospodářství se rozvíjelo ve prospěch obce, regionu a státu a média v obci, v regionu av státě budou stát na straně občanů obce, regionu a státu.

Kdo chce konzultovat k uvedeným otázkám, může se přidat k nám a to na sociální síti do této diskusní skupiny:
https://www.facebook.com/groups/Antitotalita

Autor: Štefan Štefanides | středa 7.1.2015 13:24 | karma článku: 6,33 | přečteno: 313x
  • Počet článků 13
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 648x
Neplacený aktivista lidských práv

Seznam rubrik